Logo  Vennemeer 95 jaar donker 906x1024
Vennemeer kaart
Zwaar bewolkt en regen en 4° C met windkracht 4

Watersportvereniging Vennemeer

Gelegen aan de parel van de kagerplassen

 

Nieuwe Leden Welkom! Geïnteresseerd? kijk op de website onder "Lid worden?" De Agenda en de voorlopige esploitatie overzicht voor de komende ledenvergadering op 24 november zijn debschikbaar op het ledengedeelte van de webs... [lees meer]

Kaag en Braassem Poldertocht 2019

Geplaatst op 16-07-2019  -  Categorie: Algemeen

Zondag 1 september a.s. organiseren de gezamenlijke ijsclubs uit onze gemeente samen met Rotary Roelofarendsveen voor de 10e keer op rij de Kaag en Braassem Poldertocht. Een unieke wandeltocht met routes over weilanden, dijken en boerenerven die normaal gesproken niet voor het publiek toegankelijk zijn. Dit jaar voeren de tochten (5 km - 11 km - 17 km) de deelnemers door het gebied rondom Nieuwe Wetering en doen ze een heus Poldereiland aan. De startlocatie is Houdijk-Roos, Huigsloterdijk 164 in Abbenes (t.o.v. brug Nieuwe Wetering).

 

Een deel van de opbrengst van deze tocht is bestemd voor de Monique Velzenboer Foundation / het Liliane Fonds en voor de ijsclubs in onze gemeente. In bijgevoegde flyer vindt u meer informatie over deze tocht. Ook kunt u voor meer informatie onze website bezoeken: www.poldertocht.com

 

Ook u en uw leden zijn van harte uitgenodigd om deel te nemen aan deze unieke wandeltocht. Ik wil u dan ook vragen of u de Poldertocht onder de aandacht wil brengen van de leden van uw vereniging. Dat kan eenvoudig door bijgevoegde digitale flyer rond te mailen. Mocht u de flyer graag in papieren vorm ontvangen, is dat uiteraard ook mogelijk. U kunt hiervoor contact opnemen met ondergetekende. 

Graag tot ziens op zondag 2 september.

Met sportieve groet, 

Annemieke de Man

06-12888747